13.4.2003 #1 J jameson Huoltovalikon jäsen Sijainti Pohjanmaa Sattuipa somasti, olin muutaman viikon pois maisemista ja huomasin että yksi magic ver 1.02 oli kupsahtanut kumoon. Ei taida Suomen kamaralla saada kuntoon? Laittakaa osoitetta tai linkkejä minne kannattais lähettää. kiitos.
Sattuipa somasti, olin muutaman viikon pois maisemista ja huomasin että yksi magic ver 1.02 oli kupsahtanut kumoon. Ei taida Suomen kamaralla saada kuntoon? Laittakaa osoitetta tai linkkejä minne kannattais lähettää. kiitos.
14.4.2003 #2 Hexi Huoltovalikon jäsen Sinun tulee rekisteröityä nähdäksesi muutakin kuin ensimmäisen viestin sisältö.
14.4.2003 #3 J jameson Huoltovalikon jäsen Sijainti Pohjanmaa Sinun tulee rekisteröityä nähdäksesi muutakin kuin ensimmäisen viestin sisältö.
14.4.2003 #4 Vkeys Huoltovalikon jäsen Sinun tulee rekisteröityä nähdäksesi muutakin kuin ensimmäisen viestin sisältö.
25.5.2003 #5 A Anonymous Rekisteröimätön kävijä Sinun tulee rekisteröityä nähdäksesi muutakin kuin ensimmäisen viestin sisältö.
28.5.2003 #6 J justiina Huoltovalikon jäsen Sijainti montenegro Sinun tulee rekisteröityä nähdäksesi muutakin kuin ensimmäisen viestin sisältö.
28.5.2003 #7 A Anonymous Rekisteröimätön kävijä Sinun tulee rekisteröityä nähdäksesi muutakin kuin ensimmäisen viestin sisältö.